Založení nové evropské společnosti

Využijte možnosti založení evropské společnosti (SE) přesně na míru. Evropská společnost je moderní a neotřelá forma právnické osoby se specifickými výhodami.

Moderní forma podnikání

Snadná změna sídla do jiného státu EU

Omezené ručení - ochrana Vašeho majetku

Založení evropské společnosti – moderní forma podnikání

Evropská společnost je moderní forma podnikání. Nejvíce je strukturou podobná akciové společnosti. Zásadní výhodou evropské společnosti je možnost změnit sídlo firmy libovolně v rámci zemí Evropské unie. S ohledem na složitost založení SE stanovujeme cenu individuálně, přesně podle požadavků klienta.

Podmínky založení evropské společnosti

Evropská  společnost vzniká specifickým způsobem. K jejímu vzniku jsou potřeba nejméně dvě společnosti z různých států EU. Tyto společnosti se pak fúzí přemění na evropskou společnost (SE). Další možností je vytvoření holdingové evropské společnosti nebo dceřinné evropské společnosti. Pokud chcete založit evropskou společnost a tyto podmínky nesplňujete, je výhodnější a rychlejší pořídit ready-made evropskou společnost.

Proč s námi

Poradenství v oblasti obchodních společností se věnujeme již od počátku roku 2010. Pečlivě nasloucháme přáním našich klientů a vždy přesně analyzujeme jejich požadavky. Po vyjasnění všech otázek připravujeme to nejvhodnější řešení.

Široká paleta doplňkových služeb

Virtuální sídlo

Prestižní adresy v celé ČR za bezkonkurenční ceny.

Tvorba webových stránek

Zvýhodněná cena nových www stránek pro naše zákazníky.

Právní servis

Komplexní služby v oblasti obchodního a občanského práva, správa a vymáhání pohledávek.

Vedení účetnictví

Profesionálně vedené účetnictví a daňové poradenství pro naše klienty.

Založit novou evropskou společnost

Po odeslání nezávazného formuláře Vás budeme kontaktovat.

7 + 4 =