Doplňkové služby

Široká paleta doplňkových služeb

Právní servis

Spolupracujeme se zkušenými experty z oblasti obchodního a občanského práva. Spolupracující advokátní kancelář zajistí vše nezbytné pro vaše podnikání – přípravu a revizi smluv, zastoupení před soudem a správními orgány a podobně.

Vymáhání pohledávek

Zajišťujeme komplexní poradenství v oblasti vymáhání a správy pohledávek. Před zahájením soudního či mimosoudního vymáhání posoudíme vymahatelnost pohledávky a navrhneme klientovi nejvhodnější postup.

Tvorba webových stránek

Líbí se vám naše stránky? Podobné můžete mít za velmi výhodných podmínek. Získejte moderní a efektivní nástroj propagace vaší společnosti.

l

Odkup a převod společností

Chcete prodat firmu? Zajistíme kupce a vyřídíme všechny formality. Pokud zájemce již máte, postaráme se o celý proces převodu firmy. Připravíme dokumenty nezbytné pro úspěšný a bezproblémový převod obchodního podílu.

Likvidace společností

Po dohodě s klientem zajistíme likvidaci právnické osoby včetně všech souvisejících úkonů až po výmaz z obchodního rejstříku. Přenechejte nám obtíže spojené s dokončením složitého procesu likvidace firmy.

Základní kapitál na míru

Získejte větší důvěryhodnost vyšším základním kapitálem. Na přání klienta založíme společnost se základním kapitálem vyšším, než je zákonné minimum. (Např. společnost s ručením omezeným: 500.000,- Kč, akciová společnost 5.000.000,- Kč)

Chci bližší informace o doplňkových službách

Po odeslání nezávazného formuláře Vás budeme kontaktovat.

11 + 15 =