Založení nové akciové společnosti

Využijte možnost založení akciové společnosti (a.s.) přesně na míru. Akciová společnost dodá Vašemu podnikání na důvěryhodnosti a serióznosti.

Vysoká důvěryhodnost

Možnost anonymního vlastnictví

Omezené ručení - ochrana Vašeho majetku

Založení A.S. – chci velkou a důvěryhodnou firmu

Díky nutnosti mít základní kapitál nejméně 2.000.000,- Kč a množství orgánů (představenstvo a dozorčí rada, případně správní rada a statutární ředitel) působí akciová společnost jako velká a seriózní firma. Akciová společnost je vhodné pro velké firmy, které chtějí například vydávat a prodávat akcie a mít statutární či kontrolní orgány s větším počtem členů. Vlastnictví akcií může být anonymní díky takzvané imobilizaci – akcie jsou anonymní a jsou uloženy v bance. V rejstříku nikdo neuvidí, kdo je skutečným vlastníkem firmy. K těmto informacím se dostanou pouze státní orgány.

Podmínky založení a.s.

Pro založení akciové společnosti je nutný základní kapitál 2.000.000,- Kč, nejméně však 30 % z této částky. Akciová společnost musí mít představenstvo a dozorčí radu. Možné je také vedení společnosti statutárním ředitelem, kterého kontroluje správní rada. S ohledem na složitost založení a.s. stanovujeme cenu individuálně, přesně podle požadavků klienta.

Proč s námi

Zakládání společností se věnujeme již od počátku roku 2010. Dokážeme přesně analyzovat požadavky klientů a připravit nejoptimálnější řešení. Máme mnoho zkušeností s anonymizací vlastnictví společnosti – umíme přesně navrhnout imobilizaci akcií tak, aby vlastník zůstal skrytý a přitom mohl o vedení společnosti efektivně rozhodovat.

Široká paleta doplňkových služeb

Virtuální sídlo

Prestižní adresy v celé ČR za bezkonkurenční ceny.

Tvorba webových stránek

Zvýhodněná cena nových www stránek pro naše zákazníky.

Právní servis

Komplexní služby v oblasti obchodního a občanského práva, správa a vymáhání pohledávek.

Vedení účetnictví

Profesionálně vedené účetnictví a daňové poradenství pro naše klienty.

Založit akciovou společnost

Po odeslání nezávazného formuláře Vás budeme kontaktovat.

10 + 7 =