Založení nové společnosti s ručením omezeným

Využijte možnosti založit velmi rychle a efektivně společnost s ručením omezeným (s.r.o.) – nejčastější a nejpraktičtější volbu pro rychlé zahájení úspěšného podnikání.

Omezené ručení - ochrana Vašeho majetku

Základní kapitál od 1 Kč

Vyřízení do 5 dnů

Založení S.R.O. – nejrychlejší cesta k vlastní firmě

Společnost s ručením omezeným je nejvíce využívanou formou právnické osoby v českém podnikatelském prostředí. Založení s.r.o. je cenově dostupné, rychlé a při správné volně parametrů dodává Vašemu podnikání důvěryhodnost. Zásadní výhodou je, že za závzky společnosti neručíte.

Podmínky založení

Pro založení s.r.o. stačí nejméně jedna fyzická či právnická osobu jako společníka a jednatel. Jako základní kapitál postačí 1,- Kč a sídlo firmy Vám poskytneme za zcela bezkonkurenční cenu. Orientační náklady na založení s.r.o. celkově cca 13.900 Kč. Přesnou cenu Vám určíme dle konkrétních parametrů firmy.

Proč s námi

Zakládání společností se věnujeme již od počátku roku 2010. Dokážeme přesně analyzovat požadavky klientů a připravit nejoptimálnější řešení. Nové s.r.o. umíme založit běžně do 3 – 5 dnů. Nejrychleji jsme založili firmu včetně zápisu do rejstříku do druhého dne od pořízení notářského zápisu.

Široká paleta doplňkových služeb

Virtuální sídlo

Prestižní adresy v celé ČR za bezkonkurenční ceny.

Tvorba webových stránek

Zvýhodněná cena nových www stránek pro naše zákazníky.

Právní servis

Komplexní služby v oblasti obchodního a občanského práva, správa a vymáhání pohledávek.

Vedení účetnictví

Profesionálně vedené účetnictví a daňové poradenství pro naše klienty.

Založit novou s.r.o.

Po odeslání nezávazného formuláře Vás budeme kontaktovat.

12 + 7 =