E-book: Jak založit s.r.o.?

Přehledný průvodce založením společnosti s ručením omezeným

Založením společnosti s ručením omezeným (s.r.o.) Vás provedeme od A do Z. Zkušeným i začínajícím podnikatelům bude naše publikace užitečným nástrojem pro založení nové firmy.

Návod na založení s.r.o.

Hledali jste spolehlivý návod na založení společnosti s ručením omezeným? V naší publikaci se stručně a přehledně dozvíte, co všechno k založení společnosti potřebujete a jak celý proces založení dotáhnout do úspěšného konce. Pomůžeme Vám překonat nepřehlednost zákonů a administrativní složitost úředních postupů.

E-kniha, ve které je vše, co jste chtěli vědět o založení společnosti s ručením omezeným

Zřízení živnostenského listu či koncese pro s.r.o. & jiné právnické osoby

Přečtěte si, v jaké fázi zakládání s.r.o. musíte požádat o vydání živnostenského listu a co k tomu potřebujte. Dozvíte se například také to, že živnostenský list není pro založení s.r.o. nezbytný.

l

Jak zapsat s.r.o. do obchodního rejstříku

Zápisem do obchodního rejstříku fakticky vzniká nová společnost s ručením omezeným. V našem e-booku se dozvíte, co musíte splnit pro založení nové společnosti a jak toho co nejrychleji a bez problémů dosáhnout.

Základní kapitál s.r.o. & podíly v s.r.o.

Základní kapitál je jedním ze základních kamenů při zapisování nové společnosti s ručením omezeným do obchodního rejstříku. Vysvětlíme vám, co je to základní kapitál, v jaké výši se musí složit a jak rozdělit podíly mezi jednotlivé společníky.

Ušetříme Vám starosti se zakládáním vlastní firmy

Se zakládáním nové společnosti je spojeno množství otázek a také mýtů. Díky dlouholeté praxi v tomto oboru známe veškerá úskalí a umíme složitostmi všech formálních požadavků efektivně proplout. O naše poznatky jsme se rozhodli podělit se širokou veřejností formou krátké a stručné, avšak obsahově hutné publikace. Do několika málo stran jsme se pokusili shrnout to nejdůležitější o založení nové firmy. Začínající podnikatel často tápe a dlouhé hodiny tráví čtením nejrůznějších návodů a doporučení. Nikde ale nenajde na jednom místě všechny informace v ucelené a chronologicky seřazené podobě.

Troufáme si prohlásit, že náš e-book je v prostředí českého internetu první a jedinou publikací, která popisuje srozumitelnou formou všechny procesy spojené se založením nové firmy. Na jednom místě najdete jednoduchého průvodce, který by měl i naprostému laikovi pomoci se založením firmy svépomocí. Obsahuje nejen formální popis celého procesu.

Před založením firmy si musíte ujasnit spoustu zásadních i drobných detailů. Naše publikace není teoretickým akademickým pojednáním, ale stručným praktickým přehledem. Díky tomu se snadno vyvarujete možným přešlapům. Pokud hledáte návod na založení s.r.o. krok za krokem, je pro vás náš e-book ideální.

Publikace popisuje základní postup založení jednoduché společnosti. Neřeší složitější záležitosti jako kmenové listy, zřízení dozorčí rady, jmenování prokuristy, rozdělení podílů na různé druhy nebo třeba vlastnictví více podílů jedním společníkem. Vycházíme ze skutečně základního a co nejjednoduššího „nastavení“ nové společnosti tak, aby byl celý postup srozumitelný i naprostým laikům.

I přes stručnost a věcnost celé publikace nemusí způsob řešení na vlastní pěst všem vyhovovat. Pokud preferujete komfort a rychlost, jsme připraveni přenést vaše starosti na naše bedra a novou společnost pro vás založit. Ušetříme váš čas pomůže nastavit co nejefektivnější řešení. Požadavky klientů důkladně analyzujeme a nastavujeme ty nejoptimálnější varianty. Pokud potřebujete již založenou společnost, můžete si vybrat z již existujících firem s čistou historií, připravených okamžitě k podnikání. Pokud potřebujete vyšší základní kapitál než 1,- Kč, pak si můžete koupit právě již založenou společnost s upsaným kapitálem třeba 100.000,- Kč. Pokud je to málo, nabízíme možnost založit na míru společnost s libovolným základním kapitálem. Současně si můžete vybrat z dalších služeb, které jsou pro společnost nezbytné – virtuální sídlo, správa datové schránky a podobně.

Založíme Vám s.r.o. nebo poradíme, jak na to

Levné založení s.r.o.

Založíme vám novou společnost s ručením omezeným na míru za 9.500,- Kč. Tato bezkonkurenční cena není podmíněna využítím žádných dalších služeb a je konečná – včetně všech poplatků.

l

Ušetříme Vám čas & garantujeme bezchybnost

Novou společnost vám založíme obvykle do tří pracovních dnů. Garantujeme rychlý a profesionální přístup – společnost bude založena bez jakýchkoliv problémů a administrativních komplikací. Zaručujeme zápis na první pokus bez nutnosti oprav a doplnění.

Chci si nechat založit novou společnost s ručením omezeným

Po odeslání nezávazného formuláře Vás budeme kontaktovat.

4 + 10 =